| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| Style | laundry bag |
| Material | PVA |
| Thickness | 20-40microns |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | rolnictwo, przemysł |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | Szpital, dom opieki, hotel |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |