| Stosowanie | szpital, hotel, ośrodek opieki |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Materiał | 100% włókno PVA (alkohol poliwinylowy). |
|---|---|
| Szerokość | 160 cm/63 cale lub 100 cm/39,4 cala |
| Gęstość | 25-40 mikronów |
| Długość | 70-200 metrów |
| Temperatura wody | 20 stopni. |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
|---|---|
| MOQ | 10 000 sztuk |
| Czas realizacji | 15-20 dni |
| Rozmiar | 660 mmx840 mm, 710 mmx990 mm, 914mmx990 mm |
| Grubość | 20 Micron-40Micron |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Twardość | Miękki |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 66 cm*84 cm, 71 cm*99 cm, 91 cm*99 cm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 66 cm*84 cm, 71 cm*99 cm, 91 cm*99 cm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |