| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 30-80 mikronów |
| szerokość | 100-1600mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | 29*48 cm |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta |
| szerokość | 1000-2240 mm |
| długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-80 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Długość | 100-1000m |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | Szpital, dom opieki, hotel |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |