| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Użycie | szpitale, dom opieki, hotel |
| Gęstość | 20-40 mikronów |
| Wielkość | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660 mm*840 mm, 710 mm*990 mm, 914 mm*990 mm |
| Opakowanie | 25 sztuk/worek, 200 sztuk/karton |
| Rozpuszczalna temperatura | 65 ℃ |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 25-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| rozmiar | 660 mm*840 mm, 710 mm*990 mm, 914 mm*990 mm |
| Color | natural, red, blue, yellow |
|---|---|
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |