| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660 mm*840 mm, 710 mm*990 mm, 914 mm*990 mm |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Thickness | 20-40microns |
| Stosowanie | Szpital, dom opieki, hotel |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |