| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 500-2240 mm |
| Długość | 1000-2000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | 29*48 cm |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Thickness | 25-50 micron |
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Szerokość | 800 mm-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| temp. pracy | 170-180℃ |