| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| szerokość | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25 μm-50 μm |
|---|---|
| Materiał | Alkohol poliwinylowy |
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -180 ℃ |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Kolor | trochę żółty |
| Szerokość | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -180 ℃ |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| nazwisko | rozpuszczalna w wodzie folia uwalniająca |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-190℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | 100% włókno PVA (alkohol poliwinylowy). |
|---|---|
| Szerokość | 160 cm/63 cale lub 100 cm/39,4 cala |
| Gęstość | 25-40 mikronów |
| Długość | 70-200 metrów |
| Temperatura wody | 20 stopni. |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |