| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Grubość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta |
| szerokość | 1000-2240 mm |
| długość | 500-1000 m/rolka |
| Kolor | trochę żółty |
|---|---|
| Tworzywo | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 1000mm-2240mm |
| długość | 500m-1000m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |