| Materiał | 100% włókno PVA (alkohol poliwinylowy). |
|---|---|
| Szerokość | 160 cm/63 cale lub 100 cm/39,4 cala |
| Gęstość | 25-40 mikronów |
| Długość | 70-200 metrów |
| Temperatura wody | 20 stopni. |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Thickness | 25-50 micron |