| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Feature | water soluble |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |