| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy |
| Szerokość | 500-2240 mm |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Szerokość | 800 mm-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| temp. pracy | 170-180℃ |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |