| materiał | PVA |
|---|---|
| Grubość | 20 mikronów |
| Szerokość | 18-25 mm |
| Długość | 1000-1500m |
| aplikacji | Rolnictwo |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Grubość | 20 mikronów |
| Szerokość | 18-25 mm |
| Długość | 1000-1500m |
| aplikacji | Rolnictwo |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Grubość | 20 mikronów |
| Szerokość | 18-25 mm |
| Długość | 1000-1500m |
| aplikacji | Rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Karton i Paleta |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-12 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 20 000 sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2200 mm |
| Długość | 500-1000 m |
| Gęstość | 25-40 mikronów |
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Kolor | trochę żółty |
|---|---|
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 1000mm-2240mm |
| Długość | 500m-1000m/rolka |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| szerokość | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta |
| szerokość | 1000-2240 mm |
| długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |