| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Czas dostawy | 10-12 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 10-12 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Thickness | 25-50 micron |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Materiał | 100% włókno PVA (alkohol poliwinylowy). |
|---|---|
| Szerokość | 160 cm/63 cale lub 100 cm/39,4 cala |
| Gęstość | 25um-60um |
| Długość | 100-250 jardów |
| Temperatura wody | 20 stopni. |