| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | 29*48 cm |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | rolnictwo, przemysł |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Wzór | Wytłoczony |
| Szerokość | 36 '/ 62' |
| Waga | 30-80 gsm |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Paper tube | 3 Inches |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |