| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Feature | water soluble |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Thickness | 25-50 micron |