| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie | Torba do pakowania |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Twardość | Miękki |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | 29*48 cm |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | 29*48 cm |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 500-2240 mm |
| Długość | 1000-2000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |