| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-190℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -190 ℃ |
| Szerokość | 500-2240 mm |
| rurka papierowa | 3 cale |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |