| Materiał | PVA |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Stosowanie | podkład do haftu |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie przez rozdmuchiwanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Stosowanie | podkład do haftu |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie przez rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 110-180°C |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2200 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Color | a little yellow |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |