| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Grubość | 20 mikronów |
| Szerokość | 18-25 mm |
| Długość | 1000-1500m |
| aplikacji | Rolnictwo |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Grubość | 20 mikronów |
| Szerokość | 18-25 mm |
| Długość | 1000-1500m |
| aplikacji | Rolnictwo |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| Gęstość | 25 μm-50 μm |
|---|---|
| Materiał | Alkohol poliwinylowy |
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -180 ℃ |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Kolor | trochę żółty |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |