| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Czas dostawy | 10-12 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Twardość | Miękki |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 66 cm*84 cm, 71 cm*99 cm, 91 cm*99 cm |