| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Kolor | trochę żółty |
|---|---|
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 1000mm-2240mm |
| Długość | 500m-1000m/rolka |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| temp. pracy | 170-190℃ |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy |
| Szerokość | 500-2240 mm |
| rurka papierowa | 3 cale |
|---|---|
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 800 mm-2240 mm |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |