| materiał | PVA |
|---|---|
| Wzór | Wytłoczony |
| Szerokość | 36 '/ 62' |
| Waga | 30-80 gsm |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Wzór | Wytłoczony |
| Szerokość | 36 '/ 62' |
| Waga | 30-80 gsm |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Wzór | Wytłoczony |
| Szerokość | 36 '/ 62' |
| Waga | 30-80 gsm |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 25-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| materiał | PVA |
|---|---|
| Wzór | Wytłoczony |
| Szerokość | 36 '/ 62' |
| Waga | 30-80 gsm |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Wielkość | 15cm*18cm, 20cmx30cm lub na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 10-12 DNI |