| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660 mm*840 mm, 710 mm*990 mm, 914 mm*990 mm |
| Opakowanie | 25 sztuk/worek, 200 sztuk/karton |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | Dostosowanie |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Wielkość | 15cm*18cm, 20cmx30cm lub na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Czas dostawy | 10-12 DNI |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Industrial Use | Agriculture |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | Szpital, dom opieki, hotel |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-80 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Długość | 100-1000m |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 30-80 mikronów |
| szerokość | 100-1600mm |