| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy |
| Szerokość | 500-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -190 ℃ |
| Szerokość | 500-2240 mm |
| rurka papierowa | 3 cale |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Kolor | trochę żółty |
|---|---|
| Tworzywo | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 1000mm-2240mm |
| długość | 500m-1000m/rolka |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |