| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-190℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Szerokość | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -180 ℃ |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 500-2240 mm |
| Długość | 1000-2000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | rolnictwo, przemysł |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-100 mikronów |
| Szerokość | 100-2000 mm |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| szerokość | 800 mm-2240 mm |
| długość | 500-2000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |