| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Wzorzec | Wytłoczony |
| Szerokość | 36'/62' |
| Waga | 30-80 g/m2 |
| Użycie | Tekstylia do domu |