| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 66CMX84CM, 71CMX99CM, 90CMX100CM |
| Opakowanie | 25 sztuk/worek, 200 sztuk/karton |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, orange, blue |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Thickness | 20-40 microns |
| Usage | hospitals, nursing home, hotel |
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Wielkość | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Rodzaj | Torba na pranie |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |