| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-80 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Długość | 100-1000m |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, ośrodek opieki |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |