| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-80 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Długość | 100-1000m |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Funkcja | Rozpuszczalna woda |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, dom opieki, hotel |
| Tworzywo | PVA |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Rolnictwo, gospodarstwo domowe |
| Feature | water soluble |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| szerokość | 100-1000 mm |