| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Wielkość | 15cm*18cm, 20cmx30cm lub na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 10-12 DNI |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Typ procesu | Filmy podmuchane |
| Wielkość | Dostosowanie |
| Gęstość | 25-60 mikronów |
| Obciążenie | 4-10 kg |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Opakowanie | 25 sztuk / worek, 200 sztuk / karton |
| Funkcja | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | Szpital, dom opieki, hotel |
| Stosowanie | Szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | Torba na pranie |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Rozmiar | 660mm * 840mm, 710mm * 990mm, 914mm * 990mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Rodzaj | Folia termokurczliwa |
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Twardość | Miękki |