| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Stosowanie | podkład do haftu |
| Funkcja | rozpuszczalny w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie przez rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Rolnictwo |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Szerokość | 100-1000 mm |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | podkład do haftowania |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Typ przetwarzania | Rozdmuchiwanie |
| Kolor | Przezroczysty |