| Grubość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta |
| szerokość | 1000-2240 mm |
| długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Materiał | PVOH (alkohol poliwinylowy) |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | rolnictwo, przemysł |
| Cechy | Rozpuszczalny w wodzie, biodegradowalny |
| Gęstość | 25-100 mikronów |
| Szerokość | 100-2000 mm |