| rurka papierowa | 3 cale |
|---|---|
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Szerokość | 800 mm-2240 mm |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Materiał | PVA |
|---|---|
| Użycie | Folia opakowaniowa |
| Rodzaj | folia rozpuszczalna w wodzie |
| Cechy | Rozpuszczalne w wodzie |
| Typ przetwarzania | Formowanie z rozdmuchem, odlewanie |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta, drewniana skrzynia |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Grubość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta |
| szerokość | 1000-2240 mm |
| długość | 500-1000 m/rolka |