| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | naturalny, czerwony, pomarańczowy, niebieski |
| Rozmiar | 660*840 mm, 710*990 mm, 914*990 mm |
| Grubość | 20-40 mikronów |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 66CMX84CM, 71CMX99CM, 90CMX100CM |
| Opakowanie | 25 sztuk/worek, 200 sztuk/karton |
| Tworzywo | alkohol policylowy (PVA) |
|---|---|
| Kolor | Naturalny, czerwony, niebieski, żółty |
| Rozmiar | 660 mm*840 mm, 710 mm*990 mm, 914 mm*990 mm |
| Opakowanie | 25 sztuk/worek, 200 sztuk/karton |
| Stosowanie | szpital, hotel, pokój pielęgniarski |
|---|---|
| Styl | torba do prania |
| Tworzywo | PVA (alkohol poliwinylowy) |
| Grubość | 20-40 MICRONS |