| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| szerokość | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Szerokość | 500-2240 mm |
|---|---|
| Kolor | trochę żółty |
| Rozpuszczalność w wodzie | ≤10min |
| Przyjazne środowisku | - Tak, proszę. |
| Odporność na temperaturę | 170 ℃ -180 ℃ |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| nazwisko | rozpuszczalna w wodzie folia uwalniająca |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-190℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |