| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Materiał | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| Szerokość | 800-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
| Długość | 500-1500m/rolka |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Tworzywo | Alkohol poliwinylowy (PVA) |
|---|---|
| szerokość | 1000-2240 mm |
| Length | 500-1000 m/roll |
| Grubość | 25-50 mikronów |
| Rdzeń | 3 cale, 6 cali |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-45 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | Karton, paleta, drewniana skrzynia |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |
| Gęstość | 25-50 mikronów |
|---|---|
| Temperatura pracy | 170-180℃ |
| Pakiet | karton, paleta |
| Szerokość | 1000-2240 mm |
| Długość | 500-1000 m/rolka |