Torby t-shirt rozpuszczalne w wodzie PVA

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: CLLZY
Orzecznictwo: MSDS, SGS, FDA
Numer modelu: pva-003
Minimalne zamówienie: 10000 szt
Cena: US $0.08-$0.24 / Bag
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 8-12 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 20000 sztuk dziennie
Materiał: pva Rodzaj procesu: Blown Film
rozmiar: 29 * 48 cm Grubość: 25–60 mikronów
Obciążenie: 4-10 kg Uszczelnianie i uchwyt: Zgrzew
High Light:

35 mikronów worek rozpuszczalny w wodzie PVA

,

biodegradowalna torba rozpuszczalna w wodzie PVA

,

rozpuszczalna w wodzie biodegradowalna torba PVA

 
Opis produktu

 

FUNKCJA Ekologiczny, biodegradowalny, rozpuszczalny w wodzie
ROZMIAR 0,035 MM * 29 + 14 * 52 CM
WYDRUKOWAĆ 1 KOLOR
PODANIE ZAKUPY
USZCZELKA 50 W ZESTAWIE, OKOŁO 15 KG NA CTN.

 

 

Worek rozpuszczalny w wodzie PVA

 

Specjalny surowiec, taki jak alkohol poliwinylowy, polimeryzuje w przyjaznej dla środowiska, biodegradowalnej, rozpuszczalnej w wodzie torbie, używanej głównie do czyszczenia odchodów zwierząt domowych i zewnętrznych. przez bakterie.Pod wpływem bakterii i enzymów może ulec degradacji do 75% po 46 dniach.Należy do pewnego rodzaju biodegradowalnego materiału makrocząsteczkowego, który można produkować na dużą skalę z dróg innych niż ropa naftowa.

 

Materiał biodegradowalny PVA można całkowicie rozłożyć na wodę i dwutlenek węgla w ciągu 90 dni od pochówku.Nie zawiera składników szkodliwych dla organizmu i środowiska.


Po zastosowaniu obiekty o mniejszej zawartości wody mogą rozkładać się naturalnie w wilgotnym środowisku, które nie zanieczyszcza oceanu.

 

Ten produkt jest rodzajem ekologicznego materiału o właściwościach biodegradowalnych i wodnym roztworze, można go całkowicie rozpuścić w wodzie.W środowisku naturalnym drobnoustroje ostatecznie rozkładają produkt na dwutlenek węgla i wodę.Po powrocie do naturalnego środowiska ma wpływ na poprawę jakości gleby.

 

 

Korzyść

 

1. Nasza fabryka oferuje szeroką gamę rozpuszczalnych w wodzie toreb na koszulki (PVA), wykonanych z PVA + skrobia, specjalnie przygotowanych do użytku jako torby do przenoszenia rozpuszczalne w wodzie.

 

2. Obecność skrobi w jej składzie pozwala na stosowanie woreczka do przenoszenia rozpuszczalnego w wodzie podczas deszczu lub zawierającego produkt o dużej kondensacji.

 

3. Te rozpuszczalne w wodzie torby t-shirt są doskonałą opcją dla supermarketów, centrów handlowych, sklepów detalicznych lub sklepów ogólnospożywczych, które szukają ekologicznej torby.

 

4. Worki rozpuszczalne w wodzie całkowicie rozpuszczają się w kontakcie z gorącą wodą, co czyni je doskonałą opcją zastępującą tradycyjne tworzywa sztuczne.

 

 

 

 


 

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8613776801668

WhatsApp : +8613776801668