Skontaktuj się z nami
lucifer

Numer telefonu : 86-13776801668

WhatsApp : +8613776801668

Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.

Użyj materiałów ulegających biodegradacji! Odrzucić białe zanieczyszczenie!

  • Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Bliski Wschód
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki CLLZY Ilość pracowników 80~100
Coroczne wyprzedaże 3570000-5710000 Rok założenia 2011
pc Export 70% - 80%
Wprowadzenie

Firma Changzhou Green Cradleland Macromolecule Materials Co., Ltd została założona w 2011 roku z siedzibą przy Yellow River Road, Changzhou New District, w pobliżu drogi ekspresowej Szanghaj-Nanjing Xuejia eksportuje prowincję Jiangsu w Chinach.Jesteśmy profesjonalną firmą, która zawsze koncentruje się na rozwoju, produkcji, sprzedaży folii wodorozpuszczalnych i włóknin rozpuszczalnych w wodzie.

 

Nasza firma produkuje produkty rozpuszczalne w wodzie o wysokiej temperaturze, niskiej temperaturze, szybko rozpuszcza się, opóźnia rozpuszczanie i inne folie PVA i włókniny pva, które mogą rozpuszczać się w wodzie.

Cała maszyna produkcyjna z Tajwanu, system jakości, który przestrzegaliśmy ISO 9000, nasz produkt jest lepszy niż inne w tej samej cenie Założony na początku przez klientów, którzy na całym świecie wspierają, nasza oferta biznesowa obejmuje różnorodne oparte na specyfikacji PVA rozpuszczalne w wodzie wyprodukowano folię, jest wielu inżynierów i kilku techników, a my projektujemy razem z colledge i uniwersytetami, będziemy Twoim pierwszym wyborem z produktami wysokiej jakości, doskonałą obsługą, dobrą ceną i staramy się zrobić chiński przemysł folii rozpuszczalnych w wodzie dostawca NO1 !!!

 

Naszymi głównymi produktami naszej firmy są rozpuszczalna w wodzie włóknina PVA do haftu, folia rozpuszczalna w wodzie PVA do użytku chemicznego, folia PVA do transferu wody, worki wędkarskie PVA, biodegradowalne worki na psie odpady, spłukiwane worki na psie odpady, haftowana folia PVA, Folia robocza z ściegiem PVA, strąki detergentu do prania, folia agrochemiczna, w 100% biodegradowalna doniczka z nasionami kwiatów i tak dalej.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie współpracy z Państwem w najbliższej przyszłości.

Historia
Nasza firma powstała w 2011 roku. Od 2011 do 2014 roku spędziliśmy w sumie 3 lata na opracowaniu membrany rozpuszczalnej w wodzie i biodegradowalnej membrany PLA oraz ich produktów. Lipiec 2014 oficjalnie rozpoczęła sprzedaż.

Usługa
Usługa:

1. bezpłatna próbka

2. wizyta warsztatowa

3. usługa zgłaszania problemów w ciągu 24 godzin

Nasz zespół
1. Personel sprzedaży: 5 osób

2. Personel finansowy: 3 osoby

3. Personel produkcyjny: 12 osób

4. Personel badawczo-rozwojowy: 3 osoby

5. Dział jakości: 2 osoby