Torby na T-Shirt |

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: CLLZY
Orzecznictwo: MSDS, SGS
Numer modelu: pva-003
Minimalne zamówienie: 10000 szt
Cena: US $0.08-$0.25 / Bag
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 8-10 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 20000 sztuk dziennie
Materiał: pva Rodzaj procesu: Blown Film
rozmiar: 29 * 48 cm Grubość: 25-60 mikronów
Obciążenie: 4-10 kg Uszczelnianie i uchwyt: Zgrzew
High Light:

Biodegradowalne plastikowe torby PVA

,

29 * 48 cm Biodegradowalne torby plastikowe

,

29 * 48 cm rozpuszczalna w wodzie torba PVA

Nazwa produktu
Worek rozpuszczalny w wodzie
Rozmiar
Dostosowane
Kolor
Dostosowane
MOQ
10000 szt
Materiał
Alkohol poliwinylowy
Port załadunku
Szanghaj
Stosowanie
Pasuje do supermarketu, sklepu obuwniczego i tak dalej. I jest to ochrona środowiska.

 

 

Worek rozpuszczalny w wodzie PVA

 

Specjalny surowiec, taki jak alkohol poliwinylowy, polimeryzuje w przyjaznej dla środowiska, biodegradowalnej, rozpuszczalnej w wodzie torbie, używanej głównie do czyszczenia odchodów zwierząt domowych i zewnętrznych. przez bakterie.Pod wpływem bakterii i enzymów może ulec degradacji do 75% po 46 dniach.Należy do pewnego rodzaju biodegradowalnego materiału makrocząsteczkowego, który można produkować na dużą skalę z dróg innych niż ropa naftowa.

 

Materiał biodegradowalny PVA można całkowicie rozłożyć na wodę i dwutlenek węgla w ciągu 90 dni od pochówku.Nie zawiera składników szkodliwych dla organizmu i środowiska.


Po zastosowaniu obiekty o mniejszej zawartości wody mogą rozkładać się naturalnie w wilgotnym środowisku, które nie zanieczyszcza oceanu.

 

 

Korzyść

 

1. Nasza fabryka oferuje szeroką gamę rozpuszczalnych w wodzie toreb na koszulki (PVA), wykonanych z PVA + skrobia, specjalnie przygotowanych do użytku jako torby do przenoszenia rozpuszczalne w wodzie.

 

2. Obecność skrobi w jej składzie pozwala na stosowanie woreczka do przenoszenia rozpuszczalnego w wodzie podczas deszczu lub zawierającego produkt o dużej kondensacji.

 

3. Te rozpuszczalne w wodzie torby t-shirt są doskonałą opcją dla supermarketów, centrów handlowych, sklepów detalicznych lub sklepów ogólnospożywczych, które szukają ekologicznej torby.

 

4. Worki rozpuszczalne w wodzie całkowicie rozpuszczają się w kontakcie z gorącą wodą, co czyni je doskonałą opcją zastępującą tradycyjne tworzywa sztuczne.

 

 

Zastosowania woreczka rozpuszczalnego w wodzie PVA

 

1) Opakowanie torby na pranie do kontroli zakażeń
Dzięki charakterystycznej, przyjaznej dla środowiska, rozpuszczalności w wodzie i wysokiej odporności, może uniknąć ryzyka zanieczyszczenia i zakażenia krzyżowego personelu i personelu pralni dzięki zastosowaniu woreczka PVA.Nie trzeba też dotykać worków przed zakończeniem prania.


2) Pakowanie ubrań
Torba PVA jest wysoce przezroczysta i lśniąca, antystatyczna i stanowi dobrą barierę dla powietrza, której można używać do pakowania, aby azot nie zmienił koloru ubrania na żółty.


3) Pakowanie żywności
Ma dobrą barierę dla powietrza i jest odporny na olej, a produkt spożywczy chroni przed zachmurzeniem, aby uniknąć kurzu i ładunków statycznych.


4) Wykorzystanie w rolnictwie
Nasiona są pakowane w kształcie taśmy w regularnych odstępach czasu przy użyciu rozpuszczalnej w wodzie folii PVA.Może nie tylko zapobiegać zdmuchiwaniu nasion przez wiatr i zjadaniu przez zwierzęta, ale także może zlikwidować wilgoć w piasku.


5) Pakowanie chemiczne
Substancje chemiczne mają zwykle problem z wysokim stężeniem i hiper toksycznością oraz szkodzą człowiekowi.Stosując worek PVA, zakażenie tego rodzaju materiałem można znacznie zmniejszyć.
Zawsze używany w opakowaniach dozujących, może zachować składnik w tajemnicy.


6) Worek na psie odchody
Używając woreczka PVA w psich odchodach, wystarczy włożyć rękę do torby i podnieść odchody zwierząt, nuptum worek i wyrzucić worek do ubrań lub urządzeń do spłukiwania.Ponieważ worek PVA można spłukiwać do toalet i urządzeń spłukujących.


7) Torba wędkarska do wędkowania
Torba PVA jest bardzo popularna podczas łowienia karpi, a także jest idealna do łowienia na dalekich dystansach i głębokich wodach.

 

 


 

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8613776801668

WhatsApp : +8613776801668