Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: CLLZY
Orzecznictwo: SGS, MSDS, CE
Numer modelu: pva-004
Minimalne zamówienie: 10 rolek
Cena: US $0.32-0.80/ Square Meter
Szczegóły pakowania: karton + paleta
Czas dostawy: 10-12 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 5000 kg dziennie
Materiał: pva Stosowanie: Folia opakowaniowa
Rodzaj: film rozpuszczalny w wodzie Funkcja: Rozpuszczalne w wodzie
Rodzaj przetwarzania: Formowanie z rozdmuchem, odlewanie Szerokość: 100-2000 mm
Długość: 200-1200 m Grubość: 25-100 mikronów
High Light:

rolka folii pva

,

rozpuszczalna w wodzie folia z tworzywa sztucznego

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców i eksporterów folii rozpuszczalnych w wodzie.Są one dostępne w innowacyjnych wzorach, wzorach i stylach.

 

Rozpuszczalna w wodzie folia PVOH wykonana jest z rozpuszczalnych w wodzie polimerów, które wyglądają jak zwykła folia z tworzywa sztucznego.Posiada unikalną właściwość całkowitego rozpuszczania się w wodzie w temperaturze pokojowej.Rozpuszczony film znika w wodzie jak cukier lub kawa, a składniki filmu zmieniają swój wygląd, ale pozostają obecne w postaci rozpuszczonych ciał stałych w wodzie.

 

Szybkość rozpuszczania zależy od mieszania, temperatury wody, ilości wody i grubości filmu.Folia PVOH okazała się rewolucyjną folią o wielu zastosowaniach, która została doceniona i okrzyknięta nie tylko przez zadowolonych użytkowników, ale również AGENCJĘ OCHRONY ŚRODOWISKA (EPA) zdecydowanie zaleca do pakowania chemikaliów rolniczych i pestycydów w tę rozpuszczalną w wodzie folię, ponieważ jest ona całkowicie biodegradowalna i bezpiecznej dla środowiska iz czasem zastosowanie tej folii będzie nie tylko rosło, ale także niezbędne ze względu na jej biodegradowalność, przyjazną dla środowiska przy wielu zastosowaniach.

 

Czas rozpuszczania filmu PVA
(np.: grubość: 30um temperatura: 25 ℃.)

 

Rodzaj
Początek rozpuszczania (sek.)
Całkowite rozpuszczanie (sek.)
Szybki
<25 sek.
<5 minut
Środkowy
<5 minut
<50 minut
Trudny
nie może się rozpuścić, gdy temperatura jest poniżej 40 ℃
całkowite rozpuszczenie, gdy temperatura przekroczy 80 ℃

 

Według czasu rozpadu film ma trzy typy: Szybki, Średni i Trudny.Grubszy film rozpuszcza się powoli, a im wyższa temperatura, tym szybciej film rozpuszcza się w wodzie.

 

 

Pozycja
Szybko rozpuszczalny film
Średni film rozpuszczalny
Trudny
rozpuszczalna folia
 
Aplikacje
Pakowanie agrochemiczne, worki do pakowania herbicydów,
Sztuczne włosy, Haft, Worki do pakowania produktów czyszczących, Worki na pranie,
Taśmy nasienne, Folia złożona do pakowania żywności, Worki na pranie
Tekstylne torby do pakowania, buforowe powietrze do pakowania, torby na pranie, zwalnianie trybu

 


Aplikacje:
 
1. Rozpuszczalna w wodzie torba na pranie

 

Rozpuszczalne w wodzie worki na pranie są skutecznym zamkniętym systemem obsługi w branży medycznej, gdzie bezpieczeństwo i wysokie standardy sanitarne mają kluczowe znaczenie dla zapobiegania rozprzestrzenianiu się składników zakaźnych.Przenoszenie jest bezpieczniejsze, gdy zanieczyszczona bielizna lub odzież jest odizolowana w rozpuszczalnym w wodzie worku od miejsca napełniania do pralki lub punktu utylizacji.Woreczki PVA rozpuszczalne są przeznaczone do przenoszenia wilgotnego lnu.Worki całkowicie rozpuszczają się w praniu, nie pozostawiając zanieczyszczonych odpadów opakowaniowych.Ponadto worki PVA są biodegradowalne i mają właściwości barierowe dla zapachów.

 

Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 0

 

2. Haft

 

Używając rozpuszczalnej w wodzie folii PVA jako tkaniny proksymalnej, można zaoszczędzić czas bardziej niż przy użyciu papieru.Rozpuszczalna w wodzie folia PVA zwiększa stabilność wymiarową, możesz wykonać piękniejszy haft.Rozpuszczalną w wodzie folię PVA można rozpuścić zimną wodą, dzięki czemu można ją zmyć bez uszkadzania ubrań.
Rozpuszczalna w wodzie folia PVA stosowana w hafcie ma przewagę nad innymi foliami.Jest nietoksyczny i może być całkowicie rozpuszczony, nie powoduje powstawania drutu ciągnącego, punktu węzłowego, zerwania drutu, kierunku przesunięcia itp. Nadaje się do hafciarki wielogłowicowej.Zajmuje się włókniną, ponieważ pozwala uniknąć deformacji tkaniny i blaknięcia w wysokiej temperaturze.

 

Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 1

 

3. Wykorzystanie w rolnictwie

 

Nasiona są pakowane w formie taśmy w regularnych odstępach przy użyciu rozpuszczalnej w wodzie folii PVA.Ponieważ kiełkuje w regularnych odstępach czasu, gdy jest zakopywany w ziemi, można zaoszczędzić pracę uboju.Uproszczenie pracy można pokusić się o przyklejenie nasion trawnika i kwiatów do rozpuszczalnej w wodzie folii PVA i przekształcenie jej w arkusz.Może nie tylko zapobiegać wywiewaniu nasion przez wiatr i zjedzeniu ich przez zwierzęta.Ale także może zatrzymywać wilgoć w piasku.

 

Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 2

 

4. Pakowanie chemiczne

 

Chemia rolnicza zwykle ma problemy z wysokim stężeniem i hipertoksycznością oraz szkodzi człowiekowi.Stosując folię PVA, można znacznie zmniejszyć infekcję pochodzącą z trucizny lub materiałów stymulujących.

 

Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 3

 

 

Opakowanie:

 

Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 4Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 5Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 6Trwała folia rozpuszczalna w zimnej wodzie, rolka folii Pva o grubości 25-80 mikronów 7

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8613776801668

WhatsApp : +8613776801668